vychytávky

EXCELOVÉ VYCHYTÁVKY

členská sekce zdarma

Co  najdete v členské sekci?

Uspořádala jsem pro vás všechny videonávody, které najdete na blogu nebo které jsou na mé facebookové stránce Máme rádi Excel.

Proč jsem to dělala?

Všechna videa nedávám na svůj blog a na Facebooku rychle zapadnou. Je potom těžké je dohledat. Proto jsem vymyslela členskou sekci, kde budou všechny videonávody dostupné na jednom místě a hlavně uspořádané podle “karet” Excelu, takže potom rychle najdete to, co hledáte. 🙂

V členské sekci je zatím více než 60 návodů a postupně budou přibývat. 

Nová videa, která natočím, pro vás budu pravidelně dodávat i do této členské sekce. Budete je tak mít pořád pohromadě, uspořádané tak, abyste je rychle našli. A vždycky vám dám vědět, když přibude něco nového.

Řešíte, jak v Excelu něco udělat a v členské sekci to zatím není? Napište mi, ráda natočím video a do členské sekce ho vložím.

 

Zadejte svůj e-mail a hned se podívejte, co v členské sekci najdete.  🙂 

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení do členské sekce a se zasíláním dalších novinek ode mě, které se budou týkat Excelu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.