PŘEDSTAVTE SI, ŽE ZVLÁDNETE ZANALYZOVAT TISÍCE ŘÁDKŮ ZA 5 MINUT

Děláte často různé přehledy a reporty a jejich předělávání každý měsíc vám trvá opravdu dlouho?

O kontingenčních tabulkách už jste slyšeli ale naprosto vás děsí?

Netušíte jak během 5 minut udělat analýzu prodejů za posledních 5 let?

Chystáte se na pohovor a v kontingenčních tabulkách si vůbec nejste jisti v kramflecích?

CHCETE KONEČNĚ UMĚT DĚLAT ANALÝZY A REPORTY NA NĚKOLIK KLIKNUTÍ?

Trávíte spoustu času tím, že sčítáte údaje za různá období a porovnáváte je mezi sebou. Každý měsíc všechno přepočítáváte, občas se dokonce stane, že uděláte chybu.  A šéf chce výsledky hned, vy ale víte, že to bude trvat pěkných pár hodin, než to všechno přepočítáte a dáte dohromady.  Prostě nestíháte a někdy máte pocit, že se v těch číslech snad utopíte.

Tak s tím je odteď konec.

Odteď totiž budete mít k dispozici nástroj, kterým zvládnete zanalyzovat tisíce údajů za několik vteřin, jen na pár kliknutí. Navíc bez toho, abyste se museli učit spoustu složitých funkcí nebo makra. 

Zvýšíte svoji kvalifikaci, šéf i kolegyně budou zírat, jaký z vás bude profík na kontingenční tabulky. Jen pozor! Pravděpodobně to teď budete vy, kdo bude dělat většinu firemních reportů. 😉 

A přitom je to tak jednoduché, jen si myší naklikáte, kde co chcete vidět. A to je všechno. 

Většina lidí se kontingenčních tabulek bojí. Vy ale už nebudete, objevíte totiž jejich tajemství (a to je to, že se děsivě jmenují, ale jsou naprosto jednoduché a umí až neuvěřitelně moc ;-)). 

 

A víte, jak bude vypadat váš příští měsíc? Jen nakopírujete nové údaje a stisknete aktualizovat. A pak můžete jít domů, všechno bude hotovo. 

Co v kurzu najdete?

videí
souborů ke stažení
hodiny času potřebujete (necelé)
hodin práce přibližně ušetříte každý týden

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

S kontingenčnými tabuľkami pracujem už dlho, preto som sa tešila hlavne na pokročilejšie nastavenia a úpravy. Kurz je výborný a splnil moje očakávania. Našla som tu aj iné postupy, ako bežne používam a pri práci mi určite ušetria čas. Kurz je preto vhodný nielen pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých užívateľov kontingenčných tabuliek. Začiatočníci sa vďaka podrobným postupom naučia vytvárať a upravovať kontingenčné tabuľky. A ak ste pokročilý, tak si tu určite nájdete množstvo návodov, ako z „pivotiek“ dostať čo najviac 🙂

Zuzana Pogranová www.zuzanapogranova.sk

Dobrý den, chtěla bych poprosit o certifikát ke kurzu Tajemství kontingenčních tabulek. Kurz se mi moc líbil a hodně mě obohatil. Kontingenční tabulky jsem znala, ale celou problematiku jsem si ukotvila až po Vašem kurzu. Velmi děkuji

Ing. Lucie K.

Je kurz pro vás?

 • pracujete v kanceláři a ve své práci často potřebujete Excel, pracujete s velkými tabulkami
 • používáte základní funkce, umíte se v Excelu pohybovat, kopírovat, vkládat, tisknout, ale pracovat s většími tabulkami nebo vytvářet reporty/přehledy je pro vás spíš noční můra
 • připravujete se na pohovor a tušíte, že kontingenční tabulky by mohly být problém
 • šéf po vás často chce výsledky a samozřejmě hned, vám ale trvá několik hodin, než se k nim dopracujete a navíc v nich občas máte i chyby
 • ostatní kolegové jsou v Excelu skvělí a vy si oproti nim připadáte trochu neschopně
 • jste v Excelu profíci, kontingenční tabulky zvládáte levou zadní, to byste ztráceli čas 🙂

Kolik tedy kurz stojí?

Vyberte si tu svoji variantu

Buď jen kurz Tajemství kontingenčních tabulek, nebo si vyberte zvýhodněný balíček s kurzem Nejužitečnější nástroje Excelu, případně si připomeňte i základy v balíčku 3 kurzů. 

Do kurzu bude možné vstoupit už jen:

Tajemství kontingenčních tabulek

1 online kurz
1 520
 • 44 videí a příkladů ke stažení
 • možnost učit se kdykoliv a odkudkoliv
 • neomezený přístup
 • pomoc na e-mailu
 • certifikát o absolvování

Nejužitečnější nástroje Excelu + Tajemství kontingenčních tabulek

2 online kurzy
Kč3040
2 590
 • 103 videí a příkladů ke stažení
 • možnost učit se kdykoliv a odkudkoliv
 • neomezený přístup
 • pomoc na e-mailu
 • 2 certifikáty o absolvování
OBLÍBENÝ

Kurz pro začátečníky + Nejužitečnější nástroje Excelu + Tajemství kontingenčních tabulek

3 online kurzy
Kč3390
2 890
 • 113 videí a příkladů ke stažení
 • možnost učit se kdykoliv a odkudkoliv
 • neomezený přístup
 • pomoc na e-mailu
 • 3 certifikáty o absolvování

A na pomoc s kontingenčními tabulkami jsem tu pro vás já. 🙂 Jsem autorka e-booků a online kurzů v Excelu. Píšu blog s návody a natáčím návodová videa. Excel mě prostě baví a snažím se, aby začal bavit i vás. 😉  Dokážu i složité věci vysvětlovat jednoduše, což uvidíte jak na blogu tak i na mojí facebookové stránce Máme rádi Excel.  Podnikatelům také zpracovávám jejich data v přehledné excelové reporty, aby se v nich snadno orientovali. 

Jak to bude probíhat?

Hned po úhradě obdržíte přístupové údaje do kurzu  a tím se okamžitě dostanete ke všem videím.   

Doporučuji vám omrknout každý den jedno videozkusit si příklady z videa sami a moc se nezahlcovat informacemi. Tak si všechno mnohem líp zapamatujete.

Co tedy vstupem do kurzu získáte?

44 videonávodů

Kurz obsahuje 44 videolekcí plných triků a vychytávek, v celkovém čase přibližně 2 a třičtvrtě hodiny. Stačí vám tedy jen několik hodin a zvládnete zanalyzovat tisíce údajů za několik minut (možná i vteřin).

44 souborů ke stažení

Pod každou lekcí najdete soubory ke stažení, ze kterých se vše naučíte pomocí videí. Na jednom listu je vše shrnuté krok po kroku, klik po kliku. A na druhém listu máte možnost vyzkoušet si všechno na vlastní klávesnici. A to je ta nejlepší cesta k zapamatování!

Přístup kdykoliv a odkudkoliv

Nemusíte nikam chodit. Studujte, když máte zrovna náladu i čas. Potřebujete jen internet a prohlížeč.

Mě na e-mailu

Když si nebudete vědět rady, vše vám vysvětlím a odpovím na vaše otázky. Klidně i desetkrát . 😉

Certifikát

Až dokončíte kurz, napíšete mi a já vám pošlu e-mailem certifikát o absolvování kurzu v pdf.

Toto je konečná cena, nejsem plátcem DPH.

Na kurz poskytuji 30 dní garanci vrácení peněz.  Kurz jsem pro vás připravovala pečlivě a s cílem vám co nejvíce s Excelem pomoci. Pokud ale nebudete z jakéhokoliv důvodu s kurzem spokojeni, napište mi e-mail a já vám bez zbytečných průtahů vrátím peníze zpátky.

Klikněte na zelené tlačítko a vstupte do kurzu ještě dnes!

Ještě nad něčím přemýšlíte?

ANO! Přesně kurz určitě zvládnete. Naučíte se spoustu nových vychytávek, díky kterým ušetříte v práci několik hodin času. Celý kurz je veden v pomalém tempu, každé video si můžete pustit kolikrát chcete a ke každému je pro vás připravený příklad k procvičení. Povedu vás za ruku a pokud přece jenom klopýtnete, jsem od vás jen jeden e-mail daleko. 😉

Hned po úhradě obdržíte přístupové údaje do kurzu a tím se okamžitě dostanete ke všem videím. Doporučuji vám omrknout každý den jedno video, zkusit si příklady z videa sami a moc se nezahlcovat informacemi. Tak si všechno mnohem líp zapamatujete. 

Kurz je připravený na verzi Office 365. Nemusíte mít tuhle nejaktuálnější verzi, pro většinu videií je ale lepší mít alespoň Excel 2010 anebo vyšší. V nižších verzích některé funkce chybí anebo by postup mohl být výrazně odlišný.

Kurz vám zůstane už navždy, přístup k němu nemá žádnou omezenou platnost. Kdykoliv tedy něco zapomenete a budete se chtít podívat a osvěžit si svoje znalosti, budete mít všechno po ruce.

Tak už neotálejte a začněte EXCELOVAT S EXCELEM.

Máte moji podporu.

Vaše Lenka

 
Dobrý den, prosím o vystavení certifikátu o absolvování kurzu- Tajemství kontingenčních tabulek. Kurz se mi moc líbil, naučila jsem se spoustu nových a zajímavých věcí. Děkuji,
Pavla V.