O mně

O MNĚ

Pomáhám lidem s Excelem. Dělá mi velkou radost, když někomu svojí radou nebo prací ušetřím čas a nervy.

MILUJI PRÁCI V EXCELU

Lidé se tomu často smějí a nevěřícně kroutí hlavou, ale ano, je to tak 🙂 Já miluji Excel.

Pokaždé, když tvořím nový report, si užívám vymýšlení kombinací různých funkcí a nejraději mám moment, když vše dodělám a ono to funguje! Když vím, že až příště bude můj klient report potřebovat, jen vyplní vstupní data a zobrazí se přesně ty údaje, které potřebuje znát.

Excel mě baví a fascinuje už od střední školy, kde jsem se s ním poprvé setkala. Od té doby jsem pracovala na různých pozicích – od asistentky na controllingu, přes účetní, analytičku až po finanční controllerku a reportingovou specialistku. V každé práci jsem se naučila něco nového a postupem času za mnou začali chodit různí kolegové s prosbou o pomoc. Začala jsem na doporučení připravovat lidi na pohovory a v současnosti tvořím online kurzy, píšu blog a e-booky s excelovou tématikou, školím a podnikatelům zpracovávám údaje od účetních do srozumitelnější podoby. 

S čím vám můžu pomoct?

Naučím vás excelovat

Na mém webu najdete spoustu návodů na blogu, v mých e-boocích nebo v online kurzech.

Udělám za vás vaši práci

V Excelu se vám moc učit nechce, ale potřebujete pomoct s nějakým reportem/tabulkou a prostě to dělat nechcete? Pošlete mi to, udělám to za vás. 😉

Online školení

Potřebujete se zdokonalit v Excelu nebo připravit na pohovor a chcete individuální přístup? Můžeme se spolu domluvit na online školení přes Skype/ Youtube live. Napište mi a domluvíme si termín.