E-BOOK JAK SI JEŠTĚ VÍCE ZAMILOVAT EXCEL

Začněte v Excelu pracovat mnohem rychleji, díky používání nejdůležitějších nástrojů a funkcí. Zbavte se navždy zdlouhavého systému pokus-omyl a získejte více času na důležitější práci nebo na čas s rodinou.

Trávíte spoustu času neustálým zkoušením a neefektivní prací?

Trávíte hodiny a hodiny tím, že ručně sčítáte položky?

Nejste si jisti a pořád jen zkoušíte, k čemu jaká funkce slouží a jak fungují jednotlivé nástroje?

DOBŘE TO ZNÁM

Kdysi mi také vše trvalo dlouho a měla jsem pocit, že za celý den jsem ani nic pořádně neudělala

A TO JE TAKÉ DŮVOD, PROČ JSEM NAPSALA TENTO E-BOOK

Abyste vy již nemuseli ztrácet čas hledáním a zkoušením metodou pokus-omyl. Lidskou a jednoduchou formou jsem na ilustračních příkladech v prostředí Excelu 2016 zpracovala ty nejužitečnější nástroje a funkce vhodné pro mírně až středně pokročilé, které vám pomůžou ušetřit hodiny času.  

A VY SE BUDETE MOCI KONEČNĚ VĚNOVAT NĚČEMU UŽITEČNĚJŠÍMU NEŽ NEUSTÁLÝM POKUSŮM A PRACNÝM VÝPOČTŮM.

Já si dnes práci v Excelu užívám a ukážu i vám, jaký může být Excel pomocník a kolik dokáže ušetřit času a nervů. 

O autorce

Moje jméno je Lenka Krobová a moc ráda vám ukážu, jak si práci v Excelu zjednodušit. 

Za svojí praxi v podnikových financích jsme si prošla pozicemi asistentky na controllingu, účetní, analytičky a reportingové specialistky. Nyní se věnuji reportingu pro svoje klienty a Excelovým školením. 

Umím vše, co potřebujete znát, vysvětlit stručně, jednoduše a lidsky tak, že brzy budete v Excelu excelovat 🙂 

CO TEDY V E-BOOKU NAJDETE?

NA JEDNODUCHÝCH PŘÍKLADECH SE NAUČÍTE:

 • Jak si zpřehledníte vaše tabulky pomocí podmíněného formátování

Podmíněné formátování je skvělá pomůcka, kterou si určitě zamilujete. Chcete mít záporné buňky zabarvené červeně? Nebo třeba žlutě zvýraznit ty prázdné? Nebo přiřadit ikonku červeného semaforu, pokud hodnota v buňce překročí nějakou hodnotu? To vše se naučíte v této kapitole. 

 • Jak si zjednodušíte a zrychlíte práci s formátováním, kopírováním a výpočty pomocí "chytré" excelové tabulky

Excelová tabulka zrychlí práci neuvěřitelným způsobem. Stačí ji jen vložit a ona potom už ví sama, že ji potřebujete rozšířit, sama zkopíruje vzorec prostě skoro zázrak 🙂 

 • Jak doplníte informace k buňce pomocí komentáře

Napište kolegům, jakou hodnotu mají zapsat do nějaké buňky nebo vysvětlete, kde se hodnota v buňce vzala. Naučte se zapsat komentář a už nikdy nedojde k omylům. 

 • Naučíte se používat vybrané funkce (logické, vyhledávací, matematické, datumové a textové)

Vybrala jsem pro vás ty nejužitečnější funkce z kategorií logických, vyhledávacích, matematických, datumových a textových. Naučte se používat obávanou funkci KDYŽ a zkroťte jednou provždy vyhledávání v tabulkách pomocí SVYHLEDAT. Umíte získat z buňky jen určitou část? Nebo oříznout text v buňce zleva? A co spočítat, kolik je v roce pracovních dnů? Pojďte se na to podívat 🙂

 • Jak si uděláte pořádek v tabulkách pomocí řazení a filtrování

Naučte se seřadit si sloupce podle velikosti, abecedy nebo třeba podle barev a potom zobrazit jen ty buňky, které chcete. Třeba jen buňky, které jsou prázdné, nebo třeba obsahují písmeno A. Umíte sčítat v zafiltrované tabulce? Ne? Tak to se všechno naučíte v této kapitole.

 • Jak jednoduše skryjete detailní data a zase je zobrazíte pomocí souhrnů, seskupení a oddělování

Pracujete s velikými tabulkami a ztrácíte v nich přehled? Zkuste zabalit detailní informace kliknutím na znaménko – a uvidíte pouze jejich mezisoučet (anebo třeba ani ten) a zase si detail rozbalte detail kliknutím na +.

 • Jak rychle zobrazíte souhrnná data pomocí kontingenční tabulky

Kontingenční tabulky děsí hodně lidí, ale vás už nebudou. Naučíte se, jak je vkládat a už nikdy nebudete muset ručně sčítat, například za kolik odebrali jednotlivé odběratelé.

ZAJÍMÁ VÁS PŘESNÝ OBSAH?

Cena tohoto e-booku, který vám pomůže ušetřit hodiny času ve vaší práci je 490 Kč.

 • PTÁTE SE, JESTLI TO MÁ SMYSL?

Ano, všechna tato témata můžete najít i na internetu a možná i zdarma. Ale bude vám to trvat dlouhé hodiny, než vůbec zjistíte, co přesně hledáte, než vše najdete a než se ve všem sami zorientujete.

 • ŘÍKÁTE SI, ŽE TO SAMI NEZVLÁDNETE?

Nebojte se, v e-booku vše vysvětluji srozumitelnou formou na jednoduchých příkladech, které si krok za krokem můžete sami vyzkoušet. A pro všechny případy jsem tady já, jen jeden email od vás 😉

 • CO TEDY ZÍSKÁTE?

Jednoduché a lidsky popsané postupy, podle kterých se vše naučíte sami z pohodlí vašeho domova a to i pokud zatím ještě Excel není váš kamarád 🙂 E-book navíc dávám k dispozici za cenu srovnatelnou s jedním hodinovým školením Excelu od lektora (a za hodinu byste všechna tato témata rozhodně nestihli 😉 ).

A pokud přesto z nějakého důvodu e-book nesplní vaše očekávání, stačí mi do 30 dnů napsat email a já vám bez dotazů vrátím peníze zpátky. 

VELMI MI ZÁLEŽÍ NA TOM, ABYSTE SE Z MÉHO E-BOOKU NAUČILI CO NEJVÍC A PROTO VÁM NAVÍC JEŠTĚ VĚNUJI 4 SKVĚLÉ BONUSY

BONUS Č. 1 - CVIČEBNÍ SOUBOR V EXCELU

 
 •  34 základních příkladů uvedených v e-booku

  U každého příkladu jsem krokově popsala řešení a také vám udělala prostor, abyste si vše mohli sami vyzkoušet

 •  12 dalších krokově vyřešených příkladů

  Další příklady, které rozšiřují témata e-booku tak, abyste se naučili ještě víc

BONUS v hodnotě 460 Kč zdarma

BONUS Č.2 - Komplexní příklad

 
 • Další cvičební příklad, na kterém si můžete sami komplexně procvičit vaše nově získané dovednosti

BONUS v hodnotě 100 Kč zdarma

BONUS Č. 3 - TAHÁK

 
 • V taháku najdete souhrn názvů, použití a způsob zadání všech nástrojů a funkcí, uvedených v e-booku, v jedné stručné tabulce připravené k tisku tak, abyste měli rychlou pomoc vždy po ruce 🙂

BONUS v hodnotě 50 Kč zdarma

BONUS Č.4 - Já na e-mailu

 
 • Pokud se někde zaseknete a nepůjde to dál, napište mi. Trpělivě vám vše znovu vysvětlím, klidně desetkrát 🙂Jsem tu pro vás.

BONUS v hodnotě 700 Kč (tolik stojí hodina mé práce) - zdarma

Co říkají první majitelé?

E-book 12 tipů, jak si ještě více zamilovat excel mě skutečně nadchl. Ve své práci používám excel hodně, přesto jsem se v Lenčině e-booku naučila používat excelová kouzla, která jsem dosud neznala. Už se těším, jak je začnu aktivně používat a jak budou díky nim moje sáhodlouhé finanční tabulky ještě přehlednější a krásnější. Skvělým bonusem e-booku je excelový soubor s příklady. V něm jsem si mohla všechny kapitoly e-booku sama osahat a vyzkoušet. Tím pádem také lépe pochopit a zapamatovat si. Prostě jsem nadšená. Díky, Lenko, rozdmýchala jste ve mně vášeň pro excel. 🙂

Dobrý den,
konečně jsem se na chvilku dostal k e-booku. Máte pravdu. Jsem teprve na začátku (podmíněné formátování, vložení tabulky) ale už nyní mohu říct, že pod Vaším vedením není možné si Excel nezamilovat :-). Jsem moc rád, že jsem si e-book zakoupil. Výklad i postup výkladu je skvělý. Děkuji.

Petr M.

Za tento počin jsem neskonale vděčná. Jsem samouk a systém pokus-omyl, ten nekonečný žrout času, mě už hodně dlouho nebaví. Navíc si stejně nikdy nepamatuji, jak jsem k čemu došla, protože Excel nepoužívám soustavně. Teď mám pěkný přehledný manuál, kde najdu vše, co potřebuji, a jsem spokojená.

Za cenu 490 Kč tedy získáte:

 • e-book, který vám ušetří hodiny času ve vaší práci (nebo vám může pomoci získat práci novou)
 • ilustrační a procvičovací příklady, díky kterým můžete vše ihned vyzkoušet v praxi
 • další komplexní příklad, který vám pomůže ještě více své nové znalosti upevnit
 • tahák, který vám vše připomene, pokud vám cokoliv vypadneíce své nové znalosti upevnit
 • a moji plnou podporu

A to vše za cenu levnější než jedno hodinového školení od lektora. 

Pokud už vás také nebaví se s Excelem trápit, ale chcete ho konečně začít používat jako skvělého pomocníka, pojďte do toho 🙂

Klikněte na tlačítko “Koupit e-book” a naučte se, jak si ještě více zamilovat Excel 🙂