E-BOOK PRO ZAČÁTEČNÍKY

NAUČTE SE ZÁKLADY EXCELU ZA JEDEN DEN

paperback2_847x1236
základy Excelu už se učí více než 900 lidí. Přidáte se?

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.Stisknutím tlačítka  “Odeslat” vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších novinek ode mě, které se budou týkat Excelu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Spustíte Excel

Začneme úplně od začátku a to tak, jak vůbec Excel otevřete, abyste s ním mohli pracovat.

  • Uložíte soubor

Excel už máte otevřený, ale abyste neztratili svoji práci, naučíte se nejdříve, jak si svůj první excelový soubor uložíte.

  • Vytvoříte svoji první, jednoduchou tabulku včetně použití základních vzorců a funkcí

V této kapitole vám ukážu, jak se vkládají vzorce, základní funkce (SUMA, PRŮMĚR, MIN a MAX) a jak si zkopírujete vzorec do dalších buněk. 

  • Naformátujete tabulku

Už máte první výpočty, ale co by to bylo za tabulku, když by nebyla barevná? V této části se naučíte jak tabulku obarvit a přidat jí ohraničení, aby se vám líbila.

  • Vytvoříte graf

Už máte i krásnou tabulku, ale chtělo by to ještě něco….Vložit graf, který čísla hezky znázorní. A přesně to se naučíte v této kapitolce. 

  • Vše vytisknete

Už umíte, co potřebujete, jen ještě svoji práci vytisknout a ukázat kolegům. Jak si nastavíte tisk, najdete zde.