nejuzitecnejsi_nastroje

E-BOOK 5 NEJUŽITEČNĚJŠÍCH NÁSTROJŮ EXCELU

NAUČTE SE 5 NEJUŽITEČNĚJŠÍCH EXCELOVÝCH NÁSTROJŮ A ZAČNĚTE S NIMI ŠETŘIT SVŮJ ČAS

5 nejužitečnějších excelových nástrojů už používá více než 5 tisíc lidí. A co vy? Už je znáte?

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka  “Odeslat” vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších novinek ode mě, které se budou týkat Excelu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Funkce KDYŽ

Funkce KDYŽ pozná, jestli je v buňce splněna nějaká podmínka a podle toho nějak zareaguje. Má neuvěřitelně možností a jsem si jistá, že hned jak ji poznáte, začnete ji nadšeně používat.

  • Funkce SVYHLEDAT

SVYHLEDAT je další výborná funkce, kterou když poznáte, maximálně zrychlíte svoji práci. Umí přiřadit hodnoty z jedné tabulky údajům v jiné tabulce.

  • Řazení

Umět si v Excelu seřadit buňky, abyste se v nich orientovali, je jedna z nejdůležitějších věcí a to se naučíte v této kapitolce.

  • Filtrování

Seřadit si údaje už umíte, ale co když potřebujete zobrazit jen některé z nich? Třeba ty, které jsou větší než milion? K tomu slouží filtrování, které se naučíte zde.

  • Vložení kontingenční tabulky

Kontingenční tabulka umí zobrazovat údaje souhrnně. Takže je to další výborný pomocník, který vám během několika kliknutí ušetří hodiny práce.

  •