Tvorba interaktivních reportů (dashboardů)

Zjistěte, který zákazník, obchodní zástupce, zboží nebo aktivita vám vydělává nejvíce peněz. Přestaňte se ztrácet v číslech.

  • Nevíte, které zboží vám vydělává nejvíc peněz?
  • Nemáte přehled, který zákazník vám přináší největší tržby?
  • Nechcete si pořizovat drahý software ani zaměstnávat vlastního analytika?

Moc ráda vám s tím pomůžu. Vytvořím pro vás v Excelu dashboard (přehledný, interaktivní report zpravidla na jednu stránku), kde najdete pouze ty údaje, které potřebujete znát a v přehledné formě. Kliknutím si vyberete, jaká chcete vidět období, údaje za které obchodní zástupce/pobočky/zákazníky/zboží.... se mají zobrazit a je to. Každý měsíc jen dokopírujete nové údaje, stisknete jedno tlačítko a všechny tabulky a grafy se samy předělají.

žádné zmatky v číslech!

Zjistíte, kdo a co vám přináší nejvíce peněz

Ušetříte čas při rozhodování. Teď už budete vědět přesně, na které aktivity se zaměřit.

Ušetříte peníze. Nemusíte platit drahý software, ani zaměstnávat analytika. Výsledky budete vědět po stisknutí jednoho tlačítka.

MÍSTO TOHOTO

MŮŽOU TEĎ VAŠE MĚSÍČNÍ VÝSLEDKY VYPADAT NAPŘÍKLAD TAKHLE. 

Z ČEHO LÉPE ZJISTÍTE, JAK SI VAŠE PODNIKÁNÍ STOJÍ? 🙂 

 Už nikdy se nebudete ztrácet ve svých účetních údajích. Budete přesně vědět, jaký produkt, obchodní zástupce nebo pobočka vám vydělává a to jen stisknutím jednoho tlačítka.

 

Zní vám to dobře?

 

Kontaktujte mě formulářem níže nebo mi rovnou pošlete vzor dat na lenka@mameradiexcel.cz. Až si projdu vaše data a domluvíme se, co potřebujete ve svém dashboardu sledovat, sdělím vám přibližnou dobu zpracování a cenu. Cena se odvíjí od počtu hodin, které s přípravou dashboardu strávím, jedna hodina mojí práce stojí

 

700 Kč.

 

Chcete zpracovat report, ale zároveň se i naučit, jak jsem ho udělala? Nechte si připravit online kurz na míru.