Potřebujete se v Excelu rychle naučit alespoň základy

Nemůžete nebo nechcete jít na drahé školení?

Cítíte se ve srovnání s kolegy někdy až hloupě a možná i trochu neschopně, že oni v Excelu umí a vy ne?

 Nebo jste kdysi na školení i byli, ale prostě si to nepamatujete?

Chcete se Excelu konečně přestat bát?  

Představte si, že byste se už s Excelem nemuseli trápit. Uměli byste vložit základní vzorce a funkce, obarvit buňky a nastavit jejich správný formát, vložit graf, vytisknout si, co potřebujete. A hlavně, pokud byste zapomněli, jak se něco dělá, měli byste vždycky možnost se na to podívat ve videu. Už nikdy byste si nepřipadali v práci "k ničemu", protože byste už věděli, jak na to. Líbilo by se vám to?

Jmenuji se Lenka Mikšátková a moc ráda vám ukážu, jak si práci v Excelu zjednodušit

Pracovala jsem jako finanční controllerka a reportingová specialistka a nyní se věnuji reportingu pro svoje klienty a Excelovým školením

Umím vše, co potřebujete znát, vysvětlit stručně, jednoduše a lidsky tak, že brzy budete v Excelu excelovat 🙂 

S ČÍM VÁM MŮŽU POMOCT?

Připravila jsem pro vás online kurz, který je  určený naprostým excelovým začátečníkům. Pokud se v Excelu naprosto ztrácíte, pak je přesně pro vás. Naučíte se v něm naprosté základy a vše v něm vysvětluji jednoduše a lidsky, abyste všemu rozuměli, i když je pro vás zatím Excel "španělskou vesnicí". 

CO SE V KURZU NAUČÍTE?

1. LEKCE

Začneme úplně od začátku. Seznámíte se s prostředím Excelu, abyste se v něm dokázali pohybovat a v klidu v něm pracovat.

2.LEKCE

V této kapitole se naučíte vkládat vzorce a seznámíte se 4 základními funkcemi (SUMA, PRŮMĚR, MAX a MIN).

3.LEKCE

Už máte první výpočty, ale co by to bylo za tabulku, kdyby nebyla krásně barevná? Naučíte se např. obarvit buňky a přidat tabulce ohraničení.

4.LEKCE

Formát čísla může být i příčinou vzteku, když vám místo data vyskočí např. číslo 42768. Přitom stačí jen vědět, jak to jedním kliknutím opravit. A to se naučíte v této lekci.

5. LEKCE

V této lekci se naučíte, jak si zkopírujete obsah, který potřebujete, vložíte ho do jiných buněk a co to znamená vložit jinak.

6. LEKCE

V této lekci si ukážeme, jak si seřadíte tabulku a zobrazíte si v ní jen to, co chcete vidět, pomocí filtru.

7. LEKCE

Už máte hezkou, přehlednou tabulku, ale ještě by to chtělo data znázornit graficky. Vložit graf se naučíte v této lekci.

8. LEKCE

Už máte tabulku i graf, ale teď to ještě všechno vytisknout a ukázat šéfovi a kolegům. Tak pojďme na to 🙂 .

9. LEKCE

A na závěr několik zlepšováků, díky kterým si ušetříte ještě více času 🙂 .

10. LEKCE

Vyzkoušejte si, jestli jste se opravdu všechno naučili a udělejte si domácí úkol 🙂 .

CO VSTUPEM DO KURZU ZÍSKÁTE?

Videonávody

Kurz obsahuje 8+2 bonusová videa, v celkovém čase 65 minut. Stačí vám tedy hodina vašeho času, abyste se naučili základy Excelu a přestali se s ním navždy trápit.

Soubory ke stažení

K tomu, abyste si vše zapamatovali, je potřeba si také všechny nové věci procvičit. Soubory, na kterých učím ve videích máte pod každou lekcí ke stažení. Na jednom listu je vše krokově shrnuté a na druhém listu máte možnost si vše vyzkoušet.

Přístup kdykoliv a odkudkoliv se vám to hodí

Nemusíte nikam chodit. Studujte, když máte zrovna náladu i čas.

Mě na e-mailu

Nebojte se, nebudete na to sami. Kdykoliv si nebudete vědět rady, můžete mi napsat a já vám vše ráda vysvětlím. Klidně i desetkrát 🙂

Certifikát

Až dokončíte kurz, napíšete mi a já vám pošlu e-mailem certifikát o absolvování kurzu v pdf.

A KOLIK TEDY KURZ STOJÍ?

Základy Excelu vás provedu jen za

 

350 Kč 

Toto je konečná cena, nejsem plátcem DPH.

Na kurz poskytuji 30 dní záruku vrácení peněz. Kurz jsem pro vás připravovala pečlivě a s cílem vám co nejvíce pomoci s prvními kroky v Excelu. Pokud ale nebudete z jakéhokoliv důvodu s kurzem spokojeni, napište mi email a já vám bez zbytečných průtahů vrátím peníze zpátky. 

Vstupte do kurzu hned teď a naučte se základy Excelu za 1 hodinu!

A KOLIK TEDY KURZ STOJÍ?

Vyberte si svoji variantu. 🙂 Buď jen kurz Nejužitečnější nástroje Excelu nebo zvýhodněné balíčky s kurzem Tajemství kontingenčních tabulek, případně balíček tří kurzů s kurzem pro začátečníky.

1 online kurz
350
Pro začátečníky v Excelu
10 videí a příkladů ke stažení možnost učit se kdykoliv a odkudkoliv neomezený přístup pomoc na e-mailu certifikát o absolvování
3 online kurzy
3390
2890.00 Kč
Pro začátečníky v Excelu
Nejužitečnější nástroje Excelu
Tajemství kontingenčních tabulek
113 videí a příkladů ke stažení možnost učit se kdykoliv a odkudkoliv neomezený přístup pomoc na e-mailu 3 certifikáty o absolvování

Toto je konečná cena, nejsem plátcem DPH.

Na kurz poskytuji 30 dní garanci vrácení peněz.  Kurz jsem pro vás připravovala pečlivě a s cílem vám co nejvíce s Excelem pomoci. Pokud ale nebudete z jakéhokoliv důvodu s kurzem spokojeni, napište mi e-mail a já vám bez zbytečných průtahů vrátím peníze zpátky. 

Klikněte na zelené tlačítko a vstupte do kurzu ještě dnes!

JEŠTĚ NAD NĚČÍM PŘEMÝŠLÍTE?

V Excelu zvládám základní funkce, ale moc se v něm jinak neorientuji, je pro mě tenhle kurz vhodný? Zvládnu ho?

ANO! Přesně vám je tento kurz určený. Naučíte se spoustu nových funkcí a vychytávek, díky kterým ušetříte v práci několik hodin času. Celý kurz je veden v pomalém tempu, každé video si můžete pustit kolikrát chcete a ke každému je pro vás připravený příklad k procvičení. Povedu vás za ruku a pokud přece jenom klopýtnete, jsem od vás jen jeden e-mail daleko. 😉

Jak kurz probíhá? Budu mít všechna videa k dispozici hned nebo se budou uvolňovat postupně?

Hned po úhradě obdržíte přístupové údaje do kurzu a tím se okamžitě dostanete ke všem videím. Doporučuji vám omrknout každý den jedno video, zkusit si příklady z videa sami a moc se nezahlcovat informacemi. Tak si všechno mnohem líp zapamatujete. Každý týden vám také pošlu email, kde vám připomenu, co jste se měli za týden naučit.

Jakou verzi Excelu potřebuji, abych mohl/mohla absolvovat kurz Nejužitečnější nástroje Excelu?

Kurz je připravený na verzi Office 365. Nemusíte mít tuhle nejaktuálnější verzi, pro většinu videií je ale lepší mít alespoň Excel 2010 anebo vyšší. V nižších verzích některé funkce chybí anebo by postup mohl být výrazně odlišný.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Kurz vám zůstane už navždy, přístup k němu nemá žádnou omezenou platnost. Kdykoliv tedy něco zapomenete a budete se chtít podívat a osvěžit si svoje znalosti, budete mít všechno po ruce.

Tak už neotálejte a začněte EXCELOVAT S EXCELEM.

Máte moji podporu.

Vaše Lenka

CO O KURZU ŘÍKAJÍ PRVNÍ ÚČASTNÍCI?

Od Lenky znám e-book a tušila jsem, že se mám na co těšit. A rozhodně jsem se nezklamala. Pokročilé vychytávky naservírované srozumitelným způsobem, navíc s milým komentářem. Takže jsem během jednoho dne slupla skoro polovinu lekcí a hned jsem si všechno musela vyzkoušet. 🙂 Jestli jste zvyklí pracovat s excelem, ale používáte hlavně základní věci a teď se chcete naučit ještě něco navíc, je tenhle kurz přesně pro vás.

Lucie Krausová"Daňový vysvětlovník "www.luciekrausova.cz

"Nikdy jsem nebyla "machr" přes Excel. Spis jen věčný začátečník, který na nové funkce a cesty pro zjednodušení práce s tabulkami přichází metodou pokus - omyl,vyzvídáním od kolegů nebo zdlouhavým hledáním na internetových diskuzích. Všechno mne to vysilovalo,ubíralo drahocenný čas a také sebevědomí.Ovšem jen do té doby, než jsem objevila "Online kurz Nejužitečnější nástroje Excelu". Díky němu jsem se naučila plno věcí o kterých jsem ani netušila, že existují. Teď je pro mě Excel zábavou. Moje tabulky jsou přehledné a profesionální. Pracuji efektivněji,s větším nasazením i sebevědomím.

Hana MackůManager Channel Management, E.ON Energie a.s.

Lenku Mikšátkovou znám osobně a ač jsem byl sám o sobě přesvědčen, že v excelu umím jezdit rally, řekl jsem si že ji oslovím a zkusím jeden z jejích online kurzů, kde jsem však zjistil, že neumím excel ani "nastartovat". Kurz je zpracovaný velmi příjemným a praktickým způsobem doplněným o možnost stáhnout si tabulky k jednotlivým kurzům a vyzkoušet si tak vše co Lenka na videu přednáší. Jednotlivé části a témata jsou velmi pečlivě a přehledně členěna. Celý online kurz mohu jen doporučit a poděkovat Lence za skvělou práci."

Michal DrahošŘeditel divize Služby pro retail, Hexacorp

Předem jsem si nebyla úplně jistá, jestli bude kurz pro mě. Měla jsem pocit, že se v Excelu celkem slušně orientuju. První lekce mě okamžitě vyvedly z omylu. Nestačila jsem zírat, co všechno Excel umí. A jak je to všechno v Lenčině podání jednoduché. I ta obávaná kontingenční tabulka vznikne na pár kliknutí. Jen mě štve to zjištění, kolik jsem doteď nad Excelem promrhala času, protože jsem tyhle vychytávky neznala.

Petra VymětalováBrouzdaliště.cz - technikálie pro počítačové blondýny

CO ŘÍKAJÍ O KURZU JEHO PRVNÍ ÚČASTNÍCI?

Online kurz pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s excelem je výborný pomocník pro úplné laiky. Celý kurz je jednoduše a graficky velmi dobře zpracovaný. Mohu jedině doporučit☺

Ivona Zlámalíkovácestovatelka na luxusních zaoceánských lodích, www.ivonazlamalikova.cz

Excel jsem dřív v práci používala na denní bázi, proto jsem Lence nabídla, že si ho ráda prohlédnu a dám jí zpětnou vazbu. Leni, klobouk dolů. Moc se mi líbí Tvé pojetí, jdeš opravdu krok za krokem, mluvíš srozumitelně a v příjemném tempu, vše názorně ukazuješ. Navíc je Tvůj hlas opravdu milý, jako bonus ke studiu:) Jsem si téměř jistá, že s tím, co v kurzu pro začátečníky učíš, si vystačí velké procento lidí. Těším se na pokračování, na kurz pro pokročilé!

Pavlína Štefanováhomestagerka a fotografka www.pavlinastefan.com

Asi jako většina běžných uživatelů jsem se Excelu vyhýbala, nebyl pro mne jednoduchý na pochopení. Víc jsem se s ním trápila, než že by mi k něčemu pomohl. Lenčin online kurz mi pomohl překonat tuto bariéru a ja jsem si Excel oblíbila. Kurz je velice intuitivní, vše je vysvětleno po malých krůčcích tak, že je snadné dané informace z každé lekce vstřebat a nezapomenout. Kurz vřele doporučuji každému, pro koho je Excel strašákem! Vůbec to tak totiž, díky Lence, nemusí být!

Kateřina Pickovápřekladatelka-tlumočnice, www.katerinapickova.cz

Leni dobrý den,zdravím Vás,,,,,,Váš kurz je napsán a natočen zcela výtečně,...já,která jsem v životě s Excelem nepracovala,jsem vše pochopila odzkoušela u známé,která ma excel v PC,,,,,a ted se mohu jen těšit,jak budu v budoucí práci vše využívat a poté i rozšiřovat mé obzory Excelu,,,,,děkuji moc s pozdravem pěkného dne

Eva K.