Objednávka e-booku

JAK SI ZAMILOVAT EXCEL  aneb 12 tipů pro mírně pokročilé, díky kterým ušetříte hodiny času

 • 1
  E-BOOK JAK SI JEŠTĚ VÍCE ZAMILOVAT EXCEL
  V e-booku naleznete spoustu tipů na usnadnění a urychlení vaší práce v Excelu. Díky nim ušetříte hodiny a hodiny času, které budete moct věnovat důležitějším věcem.
 • 2
  Cvičební soubor
  Soubor v Excelu, kde najdete krokově řešené příklady jak ty, které jsou uvedeny z e-booku, tak další příklady, které procvičují nebo rozšiřují dané téma.
 • 3
  Komplexní příklad
  Další příklad, na kterém si můžete procvičit některé z nově získaných dovedností.
 • 4
  Tahák
  Souhrn všech nástrojů a funkcí uvedených v e-booku se stručným popisem a rychlým návodem, připravený k tisku, abyste měli záchranu vždy po ruce.

Nic neriskujete!

Pokud e-book nesplní vaše očekávání, napište mi. Bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze zpět. 

E-book 12 tipů, jak si ještě více zamilovat excel mě skutečně nadchl. Ve své práci používám excel hodně, přesto jsem se v Lenčině e-booku naučila používat excelová kouzla, která jsem dosud neznala. Už se těším, jak je začnu aktivně používat a jak budou díky nim moje sáhodlouhé finanční tabulky ještě přehlednější a krásnější. Skvělým bonusem e-booku je excelový soubor s příklady. V něm jsem si mohla všechny kapitoly e-booku sama osahat a vyzkoušet. Tím pádem také lépe pochopit a zapamatovat si. Prostě jsem nadšená. Díky, Lenko, rozdmýchala jste ve mně vášeň pro excel. 🙂

Lucie Krausová - "Daňový vysvětlovník"www.luciekrausova.cz

Za tento počin jsem neskonale vděčná. Jsem samouk a systém pokus-omyl, ten nekonečný žrout času, mě už hodně dlouho nebaví. Navíc si stejně nikdy nepamatuji, jak jsem k čemu došla, protože Excel nepoužívám soustavně. Teď mám pěkný přehledný manuál, kde najdu vše, co potřebuji, a jsem spokojená.

Mgr. Jana Balcarováhttp://korektury-balcarova.cz/ http://damazakormidlem.cz/

Tento e-book mi hodně rozšířil znalosti. Je výborný jako refresh dávno zapomenutých vědomostí, plno nových mě naopak naučil. Rozhodně se mi díky nově nabitým zkušenostem ulehčí a zefektivní pracovní náplň dne:) Snad ani nedospím, jak se těším do práce, až všechno vyzkouším v praxi a "naostro" 🙂

Hana MackůE.on Energie / referentka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lenka@mameradiexcel.cz ,ráda vám pomůžu.