Objednávka kurzu pro začátečníky v Excelu

 • 1
  Videonávody
  Kurz obsahuje 8+2 bonusová videa, v celkovém čase 65 minut. Stačí vám tedy hodina vašeho času, abyste se naučili základy Excelu a přestali se s ním navždy trápit.
 • 2
  Soubory ke stažení
  K tomu, abyste si vše zapamatovali, je potřeba si také všechny nové věci procvičit. Soubory, na kterých učím ve videích máte pod každou lekcí ke stažení.
 • 3
  Přístup kdykoliv a odkudkoliv
  Nemusíte nikam chodit. Studujte, když máte zrovna náladu i čas.
 • 4
  Mě na mailu
  Nebojte se, nebudete na to sami. Kdykoliv si nebudete vědět rady, můžete mi napsat a já vám vše ráda vysvětlím. Klidně i desetkrát 🙂

Nic neriskujete!

Pokud kurz nesplní vaše očekávání, napište mi. Bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze zpět. 

Online kurz pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s excelem je výborný pomocník pro úplné laiky. Celý kurz je jednoduše a graficky velmi dobře zpracovaný. Mohu jedině doporučit☺

Ivona Zlámalíkovácestovatelka na luxusních lodích, www.ivonazlamalikova.cz

Asi jako většina běžných uživatelů jsem se Excelu vyhýbala, nebyl pro mne jednoduchý na pochopení. Víc jsem se s ním trápila, než že by mi k něčemu pomohl. Lenčin online kurz mi pomohl překonat tuto bariéru a ja jsem si Excel oblíbila. Kurz je velice intuitivní, vše je vysvětleno po malých krůčcích tak, že je snadné dané informace z každé lekce vstřebat a nezapomenout. Kurz vřele doporučuji každému, pro koho je Excel strašákem! Vůbec to tak totiž, díky Lence, nemusí být!

Kateřina Pickovápřekladatelka-tlumočnice, www.katerinapickova.cz

Excel jsem dřív v práci používala na denní bázi, proto jsem Lence nabídla, že si ho ráda prohlédnu a dám jí zpětnou vazbu. Leni, klobouk dolů. Moc se mi líbí Tvé pojetí, jdeš opravdu krok za krokem, mluvíš srozumitelně a v příjemném tempu, vše názorně ukazuješ. Navíc je Tvůj hlas opravdu milý, jako bonus ke studiu:) Jsem si téměř jistá, že s tím, co v kurzu pro začátečníky učíš, si vystačí velké procento lidí. Těším se na pokračování, na kurz pro pokročilé!

Pavlína Štefanováhomestagerka a fotografka www.pavlinastefan.com